image_not_found

KOZAPACK

Kozapack, gıda ve gıda dışı pazarlar için, başta kağıt pipet olmak üzere karton kaplar ve çeşitli ambalajlar konusunda müşterilerine evrensel kalite ve standartlarda başarılı çözümler geliştirip sunmaktadır. Ambalaj ve paketleme çözümlerinin etkili olabilmesi için müşteriyi anlamak, ihtiyacını karşılamak ve doğru ürünü sunabilmek adına ürünü tasarlamadan önce sevk edilişinden depolanma şartlarına, raf ömründen kullanımına kadar tüm süreçleri göz önünde bulundurarak uzman kadromuz ile birlikte en yüksek kalite ve fonksiyonel özellikte ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Ürünlerimiz gıda ambalajı üretimi için geçerli olan tüm hijyen ve güvenlik düzenlemelerine uygun olarak üretilmekte olup British Retail Consortium’a (BRC) göre sertifikalandırılmıştır.
Ana faaliyet alanlarımız zincir restoranlar, fast food satış noktaları, gıda ve gıda dışı üretim yapan işletmeler. Yurt içinde ve yurt dışında ambalaj ürünü kullanan veya satan tüm şirketler.
Başlıca ürün gruplarımız; kağıt pipetler, hamburger kutuları, patates kutuları, paket servis kutuları, tavalar, noodle kutuları, dönerbox, salata kaseleri, kağıt tabaklar, karton kovalar, sushi kutuları, dondurma kapları, kraft ambalajlar, sufle kutusu, fırına ve mikrodalgaya girebilen karton ambalajlar, ikramlık setler, tek kullanımlık ambalaj ürünleri.
Şeffaflık, esneklik, sosyal sorumluluk, sadakat ve iyi iş ahlakı kurum kültürümüzün en temel değerleridir. Gelecek kuşaklara karşı sorumluluğumuzu yerine getirmek, onlara yaşanabilir bir dünya bırakmak için birçok alanda tedbirler alarak çevresel sürdürülebilirliğe katkı sağlamaktayız.
Ambalaj endüstrisindeki tecrübemizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan ve yüksek kaliteli ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.